İŞİN NEŞESİ TÜRKİYE, İSTANBUL’A GELİYOR

Simone Milasas, başarılı bir girişimci, uluslararası iş sahibi ve işi – şükran ve NEŞE! gibi tamamen farklı bir alandan yapan İşin Neşe’si kitabının yazarı. İnsanlar Simone’nun metodunu bulaşıcı buluyor! Şimdi Simone Milasas İşin Neşesini Nisan 2016’da Türkiye, İstanbul’a getiriyor.

Access Business 101 – Farklı Yürütülen İş

1 Nisan 2016

Access Business 102 – Yaşam Macerası Olarak İş

2-3 Nisan 2016

ACCESS BUSINESS 101:FARKLI YÜRÜTÜLEN İŞ

Bu seminer, işinize ve mali durumunuza uygulayabileceğiniz , Access Consciousness® proses ve araçlarının size sunulması hakkındadır.

“ Bu seminerdeki araçları kullandıktan sonra gerçekten de gelir akımlarımı ve bıraktıkları karı artırdım. Kolay ve eğlenceliydi ve halen daha başka nelerin mümkün olduğu sorularını sormaya devam ediyorum.” Sam, Avustralya.

İşiniz yada göreviniz sizin için hergün yaratmaktan keyif alacağınız bir şey olmalı. Eğer değilse, neden yapasınız ki? Bu seminer “ya iş eğlenceli bir şeyse ve neşe parayı değil de para neşeyi izliyorsa ?” sorusunu soruyor. Bu seminer  başından sonuna kadar, size işinizin her alanında ve her seviyesinde daha fazlasını yaratmakta kullanabileceğiniz araçlar vermektedir. Sadece kurumsal yapılar ve iş sahipleri için değil. Bu seminerlerden, onunla kelimenin tam anlamıyla herşeyi değiştirebileceğiniz muazzam bir işin neşesi duygusuyla ayrılacaksınız.

 

Kayıt olmak için burayı tıklayın – Access Business 101

Access Business 102:Yaşam Macerası Olarak İş

İki günlük iş ve yaşam macerasına hoşgeldiniz. Bu nedir? Ya asla teslim olmayıp, vazgeçmeyip yaratmaya sürekli olarak devam etseydiniz nasıl olurdu? İşiniz ve hayatınız hakkındaki düşünceniz, onları ya yaratacaktır ya da küçültecektir. Bu seminer size henüz sormamış olduğunuz olasılıkların meydana çıkmasını sağlayacak soruları sormayı sürdürmeniz ve yaratmaya devam etmeniz için güç verecek, hayatınızda ve işinizde kullanabileceğiniz dinamik Access Consciousness araçları sunacaktır. Yaptığınız her seçim bir farkındalık yaratır.

İşinizi sadece paradan ibaret bir hale mi getirdiniz? Ya daha başka bir olasılık varsa? Eğer onu tamamiyle para ile ilintili hale getirirseniz ortaya çıkabilecek olasılıkları ve yaratıcılığı kısıtlarsınız. Ya sizin finansal realiteniz kolaylıkla artırabileceğiniz bir şey ise? Hayatınıza kaç tane daha gelir akımı eklemek isterdiniz? Ne kadar çok para yaratmayı gerçekten arzu ederdiniz?

Bu seminer, iş sahipleri, CEO’lar, çalışanlar, iş verenler, erkekler, kadınlar, iş ve hayatlarında daha fazlasını yaratmayı arzu eden herkes için. “İş yaratımdır ve yaratım iştir.”  Simone Milasas, İşin Neşesinin Kurucusu ve Yaratıcısı.

Simone’un bu kadar geniş bir farkındalıktan işlemeye gönüllü olması, ona sizin asla aklınızdan dahi geçirmediğiniz  noktalarda işinizi daralttığınız yerleri görebilmesine izin veriyor. Simone sorduğu sorular aracılığıyla, işinizde takılı kaldığınız alanları bularak onların enerjilerinin kilitlerini açıyor ve o şeylerin neredeyse anında değişip dönüşmesine izin veriyor. Ne pahasına olursa olsun onun seminerini kaçırmazdım.” Sunshine Coast, Australia.

 

Kayıt olmak için burayı tıklayın – Access Business 102

Contact the hosts:

Berrak Tarim +905326519051 or email her here

Ayla Aydin +905449259156 or email her here

Berna Sirin +905322612234 or email her here

Ebru Tarim, our wonderful translator – email her here

Contact the Joy of Business Team – click here

Follow us on FacebookFollow us on GooglePlusFollow us on TwitterFollow us on PinterestFollow us on YouTubeFollow us on Linkedin