Upcoming Classes

Bu seminer, işinize ve mali durumunuza uygulayabileceğiniz , Access Consciousness® proses ve araçlarının size sunulması hakkındadır.

“ Bu seminerdeki araçları kullandıktan sonra gerçekten de gelir akımlarımı ve bıraktıkları karı artırdım. Kolay ve eğlenceliydi ve halen daha başka nelerin mümkün olduğu sorularını sormaya devam ediyorum.” Sam, Avustralya.

İşiniz yada göreviniz sizin için hergün yaratmaktan keyif alacağınız bir şey olmalı. Eğer değilse, neden yapasınız ki? Bu seminer “ya iş eğlenceli bir şeyse ve neşe parayı değil de  para neşeyi izliyorsa ?” sorusunu soruyor. Bu seminer  başından sonuna kadar, size işinizin her alanında ve her seviyesinde daha fazlasını yaratmakta kullanabileceğiniz araçlar vermektedir. Sadece kurumsal yapılar ve iş sahipleri için değil. Bu seminerlerden, onunla kelimenin tam anlamıyla herşeyi değiştirebileceğiniz muazzam bir işin neşesi duygusuyla ayrılacaksınız.

Click here for international and corporate pricing.


Upcoming Classes:

No upcoming listed yet

 

Follow us on FacebookFollow us on GooglePlusFollow us on TwitterFollow us on PinterestFollow us on YouTubeFollow us on Linkedin