Upcoming Classes

Witamy na dwudniowej przygodzie biznesu i życia! Co to takiego? Cóż, co by było, gdybyś nigdy się nie poddawał, nigdy nie rezygnował i zawsze kreował?

Sposób w jaki myślisz na temat biznesu (czy swojego życia), albo go wykreuje albo osłabi. Ta klasa podaruje Ci dynamiczne procesy Access Consciousness, których możesz użyć w biznesie i w życiu, które wzmocnią Cię w kreowaniu i proszeniu o pojawienie się nowych możliwości, o które do tej pory nie prosiłeś. Każdy wybór jakiego dokonujesz kreuje świadomość.

Czy w Twoim biznesie chodzi tylko o pieniądze? Co by było, gdyby była inna możliwość? Kiedy chodzi w nim tylko o pieniądze, ograniczasz możliwości i kreatywność, która mogłaby się ukazać. Co by było, gdybyś mógł powiększyć swoją rzeczywistość finansową z lekkością? Jak wiele źródeł dochodów zechciałbyś dodać do swojego życia? Jak dużo pieniędzy tak naprawdę chciałbyś kreować?

Ta klasa jest przeznaczona dla właścicieli biznesów, prezesów firm, pracodawców, pracowników, mężczyzn, kobiet i dla każdego, kto pragnie kreować więcej w życiu i w biznesie.

Click here for international and corporate pricing


Upcoming Classes:

No upcoming listed yet

 

Follow us on FacebookFollow us on GooglePlusFollow us on TwitterFollow us on PinterestFollow us on YouTubeFollow us on Linkedin